761,69 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Η GeForce RTX 5070 GamingPro από την Palit απευθύνεται σε απαιτητικούς χρήστες που ασχολούνται με παιχνίδια υψηλής ποιότητας, εικονική πραγματικότητα, επεξεργασία βίντεο και άλλες εφαρμογές που απαιτούν γρήγορη απόδοση γραφικών.
Εξοπλισμένη με:
Στο πίσω μέρος της κάρτας υπάρχουν έξοδοι:
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Palit |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Cuda Cores | 6144 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | RGB Lighting |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | NE75070019K9-GB2050A |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 192 bit |
| Μήκος | 331, 9 mm |
| Μνήμη | 12GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό