1.010,80 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Η σειρά GamingPro της Palit προσφέρει απόλυτη απόδοση με απαράμιλλο στυλ, συνδυάζοντας βιομηχανικό design με κορυφαία τεχνολογικά χαρακτηριστικά. Με προηγμένες λύσεις ψύξης όπως TurboFan 4.0 , Air Deflector και Composite Heat Pipes , εξασφαλίζεται άριστη θερμική απόδοση, ενώ λειτουργίες όπως dual BIOS , τεχνολογία 0dB και το ανθεκτικό die-casting frame προσδίδουν ευελιξία και αξιοπιστία. Η υποστήριξη Palit Maker επιτρέπει πλήρη παραμετροποίηση του καλύμματος ψύξης μέσω 3D εκτύπωσης. Συνδυάζοντας λειτουργικότητα και κομψότητα, αποτελεί ιδανική επιλογή για gamers, δημιουργούς και επαγγελματίες AI. Η ισχύς των GPU GeForce RTX™ 50 Series με αρχιτεκτονική NVIDIA Blackwell προσφέρει επαναστατικές δυνατότητες AI που αλλάζουν τα δεδομένα.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Palit |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Chipset Model | GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| Cuda Cores | 6144 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 650 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | NE75070T19K9-GB2050A |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 192 bit |
| Μήκος | 331, 9 mm |
| Μνήμη | 12GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 12 GB |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό