688,85 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Η κάρτα PowerColor Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Hellhound White είναι σχεδιασμένη για να προσφέρει απόδοση στο μέγιστο στα παιχνίδια τόσο στα 1440p όσο και στα 1080p. Επιπλέον, η κάρτα είναι εξοπλισμένη με 16GB μνήμης GDDR6, ενοποιημένες μονάδες υπολογισμού AMD RDNA 3 και διαθέτει χαρακτηριστικά επόμενης γενιάς για να επιτρέπει υπερταχεία, υπερομαλή απόδοση παιχνιδιού στα 1440p, και την ευελιξία να βιώσει υπερ-λεπτομερή γραφικά στα 4K.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PowerColor |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Chipset Model | Radeon RX 7800 XT |
|---|---|
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 274 mm |
| Μνήμη | 16GB, GDDR6 |
| Πάχος | 50 mm |
| Power Connectors | 2x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 19500 MHz |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 16 GB |
| Χρήση | Gaming, Rendering |
| Ύψος | 125 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό