64,48 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Πληροφορίες Προϊόντος:
Μέθοδος σύνδεσης: Bluetooth 3.0, 5.0, 2.4 GHz
Λειτουργία: Fn
Συμβατότητα: Windows, Mac
Διαχωρισμός DPI: 1600
Διαστάσεις: 362 x 115 x 13 χιλιοστά
Βάρος: 0.445 kg
Μάρκα: Rapoo
Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων: Android OS, Chrome OS, Mac OS, Windows OS
Είδος σύνδεσης: Bluetooth, ασύρματο
Επιπλέον χαρακτηριστικά: USB
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Rapoo |
| Ασύρματο | Ναι |
|---|---|
| Βάθος | 115 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 362 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 13 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό