47,26 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Ασύρματο πληκτρολόγιο της εταιρείας Rapoo. Συνδέεται μέσω bluetooth με όσες συσκευές θέλεις να χειριστείς, έχοντας τη δυνατότητα εύκολης εναλλαγής μεταξύ τους.
Χρήση: για Γραφείο
Χαρακτηριστικά:
Εύρος έως 10 m & κάλυψη 360 °
Ασύρματη σύνδεση μέσω Bluetooth 3.0, 4.0 και 2.4 GHz
Άμεση εναλλαγή μεταξύ πολλαπλών συνδεδεμένων συσκευών (Αυτόματη σύζευξη)
Εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός 4.5 mm με βάση κράματος αλουμινίου
Fn πλήκτρα πρόσβασης πολυμέσων
Ρυθμιζόμενος αισθητήρας HD 1600 DPI
Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως 12 μήνες
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Rapoo |
| Ασύρματο | Ναι |
|---|---|
| Βάθος | 168 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 433 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 23 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό