238,40 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Η Sapphire Radeon RX 6400 4GB GDDR6 LP είναι μια κάρτα γραφικών υψηλής απόδοσης που απευθύνεται σε χρήστες που αναζητούν μια προσιτή λύση για να αναβαθμίσουν τον υπολογιστή τους για gaming και εργασίες πολυμέσων σε μικρά κουτιά, καθώς έχει μικρές διαστάσεις και μπορεί να τοποθετηθεί σε μικρούς υπολογιστές.
Η κάρτα διαθέτει 4GB μνήμης GDDR6 και προσφέρει υψηλές επιδόσεις στα παιχνίδια σε ανάλυση 1080p.
Επιπλέον, η χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειας της σε συνδυασμό με τον αθόρυβο ανεμιστήρα της κάνουν τη Sapphire Radeon RX 6400 4GB GDDR6 LP μια εξαιρετική επιλογή για χρήση σε συστήματα HTPC (Home Theater PC).
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sapphire |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Chipset Model | Radeon RX 6400 |
|---|---|
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x4 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | 11315-01-20G |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 170 mm |
| Μνήμη | 4GB, GDDR6 |
| Πάχος | 17, 2 mm |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 14000 MHz |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 2 mm, 56 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό