Βλέπετε 181–182 από 182 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 4
AerocoolAerocool 5
AsrockAsrock 5
AsusAsus 9
Be QuietBe Quiet 15
ChieftecChieftec 13
Cooler MasterCooler Master 2
DeepcoolDeepcool 9
ENDORFYENDORFY 8
EnermaxEnermax 15
GigabyteGigabyte 15
LC-PowerLC-Power 3
MSIMSI 7
NZXTNZXT 1
SeasonicSeasonic 14
SharkoonSharkoon 1
ThermaltakeThermaltake 26
XilenceXilence 11| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Titanium |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 1600 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 2500 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό