Βλέπετε 2121–2140 από 5294 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 28
AOCAOC 57
AppleApple 213
ArcticArctic 32
AsrockAsrock 135
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 194
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 82
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 236
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 16
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 31
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 98
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 147
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 282
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 168
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 65
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Mini ITX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 8 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, Type-C |
| Trackball | Ναι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B550 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2667, 2933, 3000, 3200, 4000, 5000 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 490 mm |
| Eξωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 198 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 437 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Ασύρματο | Ναι |
| Διακόπτες | Custom |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων, Πλήκτρα Έντασης Ήχου |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Είδος | Riser Cable |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 390 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 420 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 285 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 435 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lego |
| Adults Welcome | Ναι |
| Advent Calendar | Όχι |
| Αγίου Βαλεντίνου | Όχι |
| Αρίθμησης | Όχι |
| Βάση για Τουβλάκια | Όχι |
| Bristles | Όχι |
| Εκπαιδευτικά | Όχι |
| Halloween | Όχι |
| Ηλικία | 18 ετών |
| Κωδικός Προϊόντος | 21355 |
| Κύβοι | Όχι |
| Lego Σειρά | Lego Ideas |
| Τεμάχια | 879 τμχ |
| Θέμα | Οχήματα-Πλοία |
| Χριστούγεννα | Όχι |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ισχύς | 600 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.629-711.0 |
| Χωρητικότητα Κάδου | 14 lt |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 600 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 463 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 5 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 450 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | Radeon RX 560 |
| Cuda Cores | 1024 |
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 400 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | VA5615RF41-TBHR1-BS2 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μνήμη | 4GB, GDDR5 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1175 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6 Gbps, 6000 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AOC |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24.5 |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 180 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-124.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B550 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 1866, 1866OC, 2133, 2133OC, 2400, 2450OC, 2667, 2667OC, 2800, 2800OC, 2933, 2933OC, 3000, 3000OC, 3066OC, 3200, 3200OC, 3466OC, 3600OC, 3733OC, 3866OC, 4000OC, 4133OC, 4266OC, 4400OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 2, Zen 3 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 4 |
| Extra | Bios Flashback |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B850 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 5 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B850 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 8000OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 5.0, 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 5 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | AMD |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό