| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP02KGBP44UD8505 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3600 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2230 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T3X0G |
| Maximum 4KB Random Write | 800000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 5150 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 4850 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Desktop Gaming PCs, Φορητές Κονσόλες |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | ALEG-960M-2TCS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 6800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LVE10Z2T04G8 |
| NVMe | Ναι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T3B0B |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP002TBP34A80M28 |
| Maximum 4KB Random Write | 600000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 3000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC600/2048G |
| Maximum 4KB Random Write | 80000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T5G0A |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS200T3B0A |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SEDC600M/960G |
| Maximum 4KB Random Write | 65000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 530 MB/s |
| Χωρητικότητα | 960 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Synology |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SNV5420-400G |
| NVMe | Ναι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 400 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Synology |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SNV3410-400G |
| Maximum 4KB Random Write | 45000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 750 MB/s |
| Χωρητικότητα | 400 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LNM990X004T-RNNNG |
| NVMe | Ναι |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 4096 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | PV593P4TBM28H |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 14000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 13000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT4000T705SSD5 |
| Maximum 4KB Random Write | 1500000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 14100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 12600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | WD |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | WDS400T3B0A |
| Maximum 4KB Random Write | 83000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | ALEG-960M-4TCS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Ναι |
| Read Speed | 7400 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 6800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | Blade |
| Κωδικός Προϊόντος | SMAR-980B-4TCS |
| Maximum 4KB Random Write | 1950000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 5.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 14000 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 13000 MB/s |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | LVE10Z4T09G8 |
| NVMe | Όχι |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 4000 GB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό