| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | P220S1TB25 |
| Maximum 4KB Random Write | 50000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kioxia |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | LTC10Z960GG8 |
| Maximum 4KB Random Write | 81000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 555 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 540 MB/s |
| Χωρητικότητα | 960 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3832460 |
| Maximum 4KB Random Write | 133120 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 520 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 420 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ASU630SS-960GQ-R |
| Maximum 4KB Random Write | 65000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 520 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 450 MB/s |
| Χωρητικότητα | 960 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ASU650SS-960GT-R |
| Maximum 4KB Random Write | 75000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 520 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 450 MB/s |
| Χωρητικότητα | 960 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP001TBSS3A55S25 |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 530 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-PX500-01T-80-G3 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FP6001T0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 1800 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3812460 |
| Maximum 4KB Random Write | 48000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 520 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 420 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC600/512G |
| Maximum 4KB Random Write | 80000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | P410P1TBM28H |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| Form Factor | mSATA |
| Κωδικός Προϊόντος | SKC600MS/512G |
| Maximum 4KB Random Write | 80000 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FPD001T0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FGM001T0C101 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 4500 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1900 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1024 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Intenso |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | 3835460 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | PNY |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | M280CS2230-1TB-RB |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3300 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP500GBP44UD8505 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 3600 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 2800 MB/s |
| Χωρητικότητα | 500 GB |
| Χρήση | Laptops |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | ASU800SS-1TT-C |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 560 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 520 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP001TBP34A60M28 |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1600 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Χρήση | Laptops |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό