| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 491 mm |
| Eξωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 198 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.1 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 437 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 290 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 250 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 120 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 145 mm |
| Πρόσθετα | Card Reader |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 343 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Βάθος | 490 mm |
| Eξωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 198 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 437 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 532 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 6 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 449 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 245 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πλάι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 537 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 532 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 6 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 449 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 245 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πλάι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 537 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 506 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 7 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 425 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Πρόσθετα | LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, SSI-CEB, SSI-EEB |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 517 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 506 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 7 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 425 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Πρόσθετα | LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 517 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 469 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 447 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 469 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 447 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 547 mm |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 475 mm |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 565 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 249 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 523 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Άνω Θέσεις | 1 |
| Βάθος | 501 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 5 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 345 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 177 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 238 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 550 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 503 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 509 mm |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 503 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Πρόσθετα | Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 509 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 503 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 509 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 565 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 430 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 249 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 523 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | fractal-design |
| Άνω Θέσεις | 4 |
| Βάθος | 604 mm |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 6 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 359 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 4 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, SSI-CEB, SSI-EEB |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 566 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Βάθος | 593 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 450 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 190 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 245 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, DTX, Extended ATX, Micro ATX, Mini DTX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 560 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Βάθος | 593 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 450 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 190 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 245 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, DTX, Extended ATX, Micro ATX, Mini DTX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 560 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Βάθος | 593 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 450 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 190 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 245 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, DTX, Extended ATX, Micro ATX, Mini DTX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 560 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό