AlphacoolAlphacool 8
AsusAsus 32
Be QuietBe Quiet 10
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 9
GigabyteGigabyte 10
MSIMSI 1
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 4
ThermaltakeThermaltake 54
ValkyrieValkyrie 4
XilenceXilence 6| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 2 dB, 28 |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 28 cfm, 59 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 67 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 38, 71 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 04 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 38, 71 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 04 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 8 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 9 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Όχι |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 38, 71 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 04 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 61 cfm |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 9 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 85, 85 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2250 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 22, 3 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 35 cfm, 58 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 37, 6 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 7 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1850 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 49 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 45 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 61 cfm |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Noctua |
| Βάθος | 161 mm |
| Διπλού Ανεμιστήρα | Ναι |
| Πλάτος | 150 mm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2011-3, AM2, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
| Στροφές Full Load | 1500 rpm |
| Τύπος Ψύκτρας | Ενεργητική |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 165 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 19, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 7 cfm, 76 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5, TR4, TR5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό