AlphacoolAlphacool 8
AsusAsus 32
Be QuietBe Quiet 10
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 9
GigabyteGigabyte 10
MSIMSI 1
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 4
ThermaltakeThermaltake 54
ValkyrieValkyrie 4
XilenceXilence 6| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 64, 95 cfm |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2300 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 49 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 45 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 64, 95 cfm |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2300 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 37, 6 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Μονού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 80, 95 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AM4, TR4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 4 cfm, 78 |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5, TR4, TR5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 70, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30, 5 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2150 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Noctua |
| Βάθος | 112 mm |
| Διπλού Ανεμιστήρα | Ναι |
| Ελάχιστο Επίπεδο Θορύβου | 22, 6 dB |
| Πλάτος | 125 mm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
| Στροφές Full Load | 2000 rpm |
| Τύπος Ψύκτρας | Ενεργητική |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 158 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 9 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 85, 85 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2250 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 49 dB |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 45 cfm, 72 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 9 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 5 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 83, 83 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2066, AM4, AM5, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2150 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Μονού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 28 cfm, 59 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό