Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 114 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Όχι |
| Πλάτος | 278 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Lightning |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Ύψος | 10 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό