| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, XBOX One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 900 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, PS4, PS5 |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Corsair MGX |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων, Πλήκτρα Έντασης Ήχου |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Hall Effect |
| Μέγεθος | Tenkeyless |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| Μέγεθος | Tenkeyless |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 131, 63 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 2 mm, 430 |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 20, 5 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ασύρματο | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ασύρματο | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 900 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, XBOX One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 900 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, XBOX One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ασύρματο | Ναι |
| Διακόπτες | Cherry MX Ultra Low Profile |
| Extra | Ροδέλα Έντασης Ήχου |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 1080 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, PS3, PS4 |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 1080 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Όχι |
| Συμβατότητα | Mac, PC |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, XBOX One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό