Προβάλλονται όλα - 6 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AFOX |
| CAS Latency | 17 |
| CUDIMM | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | AFLD48EH1P |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB |
| Ταχύτητα | 2400 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| CAS Latency | 16 |
| CUDIMM | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | IR-X3200D464L16SA/16G |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | patriot-memory |
| CAS Latency | 22 |
| CUDIMM | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | PSD432G32002 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 30 |
| CUDIMM | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | AX5U6000C3016GCLARBK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lexar |
| CAS Latency | 34 |
| Κωδικός Προϊόντος | LD5U16G68C34LA-RGD |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6800 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 40 |
| CUDIMM | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | VEUR532G6028K |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| UDIMM | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό