ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 32 |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6400J3239F48GX2-TR5S |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB |
| Ταχύτητα | 6400 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Inno3D |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | N50903-32D7X-17593928 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 333 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 4x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, RGB Lighting, Υδρόψυκτη |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0LW2-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 299.72mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Πάχος | 48 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Ύψος | 153, 7 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 28 |
| Κωδικός Προϊόντος | VEU596G6028K |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 96 GB |
| Ταχύτητα | 6000 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| Κωδικός Προϊόντος | F5-6000J3444F64GX2-TZ5RK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 128 GB |
| Ταχύτητα | 5600 |
| Τύπος | DDR5 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked |
| HDMI | 2 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | 90YV0LWA-M0NA00 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 357, 6 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Inno3D |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | N50903-32D7-17593928 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 333 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Πάχος | 60 mm |
| Power Connectors | 4x 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Ύψος | 137 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Chipset Model | GeForce RTX 5090 |
| Cuda Cores | 21760 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Υδρόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | GV-N5090AORUSX WB-32GD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 512 bit |
| Μήκος | 235 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR7 |
| Πάχος | 29 mm |
| Power Connectors | 16-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 2655 MHz, 28 Gbps |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Τύπος Μνήμης | GDDR7 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming, Machine Learning, Rendering, Video Editing |
| Ύψος | 172 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό