ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AFOX |
| Κωδικός Προϊόντος | AFSD416FS1P |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sparkle |
| Chipset Model | ARC A310 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 350 W |
| HDMI | 4 |
| Interface | PCI Express x16 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 64 bit |
| Μήκος | 152, 6 mm |
| Μνήμη | 4GB, GDDR6 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 2000 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 15, 5 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 100 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | GeForce GTX 1050 |
| Cuda Cores | 640 |
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 250 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN1055XF41 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μνήμη | 4GB, GDDR5 |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 7007 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C16D-16GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AFOX |
| Άλλα Ports | DVI-D |
| Chipset Model | Radeon RX 550 |
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 400 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | AFRX550-4096D5H4-V6 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 3840×2160 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μνήμη | 4GB, GDDR5 |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1181 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6000 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMSX16GX4M2A2666C18 |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | AD4S320016G22-SGN |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C22D-16GRS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C16D-16GVKB |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | GR3200D464L22S/16G |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Άλλα Ports | DVI-I |
| Chipset Model | GeForce GTX 1050 Ti |
| Cuda Cores | 768 |
| DisplayPort | 1 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 250 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VN1055TF41 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 195 mm |
| Μνήμη | 4GB, GDDR5 |
| Πάχος | 45 mm |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1291 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 7008 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 127 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2666C19S-16GRS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crucial |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | CT16G4SFRA32A |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2400C16S-16GRS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2400 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 17 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2400C17S-16GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2400 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP016GBLFU320X02 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | AD4U320016G22-SGN |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2400C16D-16GRS |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Memory Profile | AMD EXPO, Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2400 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό