ADATAADATA 38
AFOXAFOX 10
AsrockAsrock 11
AsusAsus 38
CorsairCorsair 23
CrucialCrucial 12
G.SkillG.Skill 81
GainwardGainward 8
GigabyteGigabyte 48
GoodRamGoodRam 12
Inno3DInno3D 23
KingstonKingston 38
LexarLexar 7
MSIMSI 15
PalitPalit 14
PatriotPatriot 28
PNYPNY 15
PowerColorPowerColor 9
SapphireSapphire 10
SparkleSparkle 4
ZotacZotac 26| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3600C18D-16GVK |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-2666C19S-16GIS |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sparkle |
| Chipset Model | ARC A310 |
| DisplayPort | 2 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Low Profile |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κωδικός Προϊόντος | SA310C-4G |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Μνήμη | 4GB, GDDR6 |
| Πάχος | 15 mm |
| Power Connectors | Δεν Διαθέτει |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 15, 5 Gbps |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 4 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP016GXLZU320BDC |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 22 |
| Κωδικός Προϊόντος | PSP416G3200KH1 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | silicon-power |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP016GXLZU320BDD |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | GR2666D464L19-16G |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | PSP416G2666KH1 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Patriot |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | PVS416G320C6K |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Chipset Model | Radeon RX 580 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 450 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μνήμη | 8GB, GDDR5 |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1284 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming, Rendering |
| Ύψος | 64 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMW16GX4M2A2666C16 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | G.Skill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3600C16D-16GVKC |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3600 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | CMK16GX4M1A2666C16 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Chipset Model | Radeon RX 580 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Ναι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 450 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x16 3.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Κωδικός Προϊόντος | VA5815RQ82 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μνήμη | 8GB, GDDR5 |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1284 MHz |
| Ταχύτητα Μνήμης | 7 Gbps |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 64 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF432C16BBK2/16 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | IR-X3200D464L16A/16G |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Silicon Power |
| CAS Latency | 19 |
| Κωδικός Προϊόντος | SP016GBLFU266X02 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 2666 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | F4-3200C16D-16GTZR |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | ARC A380 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Κωδικός Προϊόντος | 90-GA3KZZ-00UANF |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 96 bit |
| Μήκος | 190 mm |
| Μνήμη | 6GB, GDDR6 |
| Πάχος | 39 mm |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Μνήμης | 15, 15500 MHz, 5 Gbps |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 6 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 124 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό