Βλέπετε 1–20 από 189 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 5
AEGAEG 1
AppleApple 15
AsrockAsrock 1
AsusAsus 7
BoschBosch 1
ChieftecChieftec 1
CorsairCorsair 1
DellDell 4
DreameDreame 2
DysonDyson 1
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 1
HonorHonor 1
HPHP 1
HuaweiHuawei 1
IntensoIntenso 3
KarcherKarcher 21
LenovoLenovo 6
LogitechLogitech 17
MicrosoftMicrosoft 1
MotorolaMotorola 5
OnePlusOnePlus 2
OppoOppo 1
PhilipsPhilips 2
SamsungSamsung 58
SeasonicSeasonic 3
ThermaltakeThermaltake 1
XiaomiXiaomi 4
Black & DeckerBlack & Decker 5| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HP |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 3 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Ισχύς | 12 W |
| Καθάρισμα | Στερεών |
| Κωδικός Προϊόντος | ADV1200 |
| Τάση | 12 V |
| Τροφοδοσία | με Καλώδιο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 149 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 441 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 18 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για αριστερόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Αδιάβροχο | Splash Proof |
| Αισθητήρες | Βηματόμετρο, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Παρακολούθηση Ύπνου |
| Δυνατότητες | Δόνηση, Ειδοποίηση Εφαρμογών, Ειδοποίηση Κλήσεων, Επαναφορτιζόμενη Μπαταρία, Υπενθύμιση Αδράνειας |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Μέγεθος Οθόνης | 1, 6 |
| Συμβατότητα | Android |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 208 mAh |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο, Περπάτημα, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό