ADATAADATA 5
AEGAEG 1
AppleApple 15
AsrockAsrock 1
AsusAsus 7
BoschBosch 1
ChieftecChieftec 1
CorsairCorsair 1
DellDell 4
DreameDreame 2
DysonDyson 1
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 1
HonorHonor 1
HPHP 1
HuaweiHuawei 1
IntensoIntenso 3
KarcherKarcher 21
LenovoLenovo 6
LogitechLogitech 17
MicrosoftMicrosoft 1
MotorolaMotorola 5
OnePlusOnePlus 2
OppoOppo 1
PhilipsPhilips 2
SamsungSamsung 60
SeasonicSeasonic 3
ThermaltakeThermaltake 1
XiaomiXiaomi 4
Black & DeckerBlack & Decker 5| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Αδιάβροχο | Splash Proof |
| Αισθητήρες | Βηματόμετρο, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Παρακολούθηση Ύπνου |
| Δυνατότητες | Δόνηση, Ειδοποίηση Εφαρμογών, Ειδοποίηση Κλήσεων, Επαναφορτιζόμενη Μπαταρία, Υπενθύμιση Αδράνειας |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Μέγεθος Οθόνης | 1, 6 |
| Συμβατότητα | Android |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 208 mAh |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο, Περπάτημα, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Ισχύς | 12, 5 W |
| Καθάρισμα | Στερεών |
| Κωδικός Προϊόντος | PD1200AV |
| Τάση | 12 V |
| Τροφοδοσία | με Καλώδιο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Συμβατή Κονσόλα | PC |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 80 mm |
| Ισχύς | 300 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX, TFX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 143, 9 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 373, 5 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 21, 3 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 86 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 64 mm |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 39 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 DPI |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Βάρος | 9 gr, 90 |
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Κουμπιά | 3 Κουμπιά |
| Μήκος | 150 mm |
| Πλάτος | 50 mm |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 80 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Standard |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 40 mm |
| Ισχύς | 400 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | PS2 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Active Noise Cancellation | Ναι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.4 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Hi-Res | Όχι |
| Hybrid Active Noice Cancellation | Όχι |
| Είδος | In-ear |
| LE Audio | Όχι |
| Λειτουργία με Θήκη Φόρτισης | 30 hrs |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Multipoint Pairing | Όχι |
| Smart Assistant Built-in | Gemini |
| Spatial Audio | Ναι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 5 hrs, 8 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Βάρος | 1, 1 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 20 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | BHHV320J |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 12 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 700 ml |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Βάρος | 1, 1 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 20 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | BHHV320B |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 12 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 700 ml |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 80 mm |
| Ισχύς | 300 W |
| Modularity | Semi Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | TFX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | OnePlus |
| Active Noise Cancellation | Ναι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.4 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Ναι |
| Είδος | In-ear |
| Καθυστέρηση | 47 ms |
| LE Audio | Όχι |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Μοντέλο | OnePlus Buds |
| Multipoint Pairing | Ναι |
| Spatial Audio | Όχι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 11 hrs |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Είδος | Λουράκι Λαιμού |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό