Βλέπετε 1–20 από 22 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 24 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 10 – 24000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Βάρος | 125 gr |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 98 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Volume Control | Όχι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 24 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 10 – 24000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Βάρος | 125 gr |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 98 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Volume Control | Όχι |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Microsoft |
|---|---|
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Αδιάβροχο | Κολύμβηση στη Θάλασσα |
| Αισθητήρες | GPS, Βαρόμετρο, Βηματόμετρο, Γυροσκόπιο, Επιταχυνσιόμετρο, Θερμιδομετρητής, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Παρακολούθηση Ύπνου |
| Ανάλυση Οθόνης | 390×450 pixels |
| ATM Αδιαβροχοποίησης | 5 ATM |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 14 ημέρες |
| Βάρος | 27, 9 gr |
| Διάρκεια Αναμονής | 26 ημέρες |
| Δυνατότητες | Δόνηση, Ηχείο, Μικρόφωνο |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Λειτουργίες | Email, SMS, Αναγνώριση Κλήσεων, Ειδοποίηση Εφαρμογών |
| Λουράκι | Σιλικόνης |
| Μέγεθος | 46 mm |
| Μέγεθος Οθόνης | 1, 97 |
| MIL-STD-810 | Όχι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προστασία | Ανθεκτικό σε Πτώσεις Υγρών, Ανθεκτικό στη Σκόνη |
| Συμβατό Λειτουργικό Σύστημα | Android, iOS |
| Τύπος Διασύνδεσης | Bluetooth |
| Τύπος Οθόνης | AMOLED |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 340 mAh |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο, Κολύμβηση, Ορειβασία, Πεζοπορία, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό Κάσας | Πλαστικό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Sony |
|---|---|
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 65 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC, Αποσπώμενο καλώδιο |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Συνδεσιμότητα | 2×3.5 mm, 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Motorola |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Light Sensor, Proximity |
| Ανάλυση | 1612 x 720 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 188, 8 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Card Slot | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 8MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 18 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6, 67 |
| Μήκος | 165, 67 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G81 Ultra |
| NFC | Όχι |
| Πάχος | 17 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Μονή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP54 |
| Πλάτος | 75, 98 mm |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 4 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 90 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm Jack, Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | IPS |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 5200 mAh |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια στο Μοτέρ |
| Επίπεδο Θορύβου | 79 dB |
| Φίλτρο Σκόνης | PureAir |
| Ισχύς Ονομαστική | 600 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Χωρητικότητα Κάδου | 4 lt |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bosch |
| 2 σε 1 | Ναι |
| Βάρος | 3 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 55 min |
| Eco Mode | Όχι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | για Κατοικίδια |
| Extra αξεσουάρ | Turbo βούρτσα |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 25 |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 400 ml |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Ακτίνα Δράσης | 11 m |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 5 χρόνια στο Μοτέρ |
| Επίπεδο Θορύβου | 77 dB |
| Φίλτρο Σκόνης | HEPA |
| Ισχύς Ονομαστική | 750 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Τύπος Σακούλας | G All for Siemens |
| Χωρητικότητα Κάδου | 4 lt |
| Χρώμα | Κόκκινο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό