8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 39
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 460 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 5 |
| Πλάτος | 240 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 506 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 114 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Όχι |
| Πλάτος | 278 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 10 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 32000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 60 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 1000 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Active Noise Cancellation | Όχι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Όχι |
| Είδος | Earbud |
| LE Audio | Όχι |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Μοντέλο | Apple AirPods |
| Multipoint Pairing | Όχι |
| Smart Assistant Built-in | Siri |
| Spatial Audio | Ναι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 6 hrs |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 450 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 305 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 435 mm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 180 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Βάθος | 460 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 420 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 175 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 236 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Mini ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 441 mm |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1500 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 15 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 8 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 390 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 420 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 285 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 435 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Μονού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Όχι |
| Thermal Design Power TDP | 280 W |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό