8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belkin |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 42 W |
| Θύρες Εξόδου USB-A | 1 |
| Θύρες Εξόδου USB-C | 1 |
| Τύπος | Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belkin |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 24 W |
| Καλώδιο | Lightning |
| Θύρες Εξόδου USB-A | 2 |
| Τύπος | Cable Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Όχι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | OnePlus |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 120 W |
| Καλώδιο | USB-C – USB-C |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery |
| Θύρες Εξόδου USB-A | 1 |
| Θύρες Εξόδου USB-C | 1 |
| Τύπος | Cable Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | cooler-master |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 32, 8 dB |
| Ροή Αέρα Max | 7 cfm, 70 |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2500 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | LG |
| Εξωτερική Συσκευή | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | GP57EW40.AHLE10B |
| Τύπος Ανάγνωσης | DVD-ROM |
| Τύπος Εγγραφής | DVD-RW/CD-RW |
| Χρήση Συσκευής | Desktop, Laptop |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Adler |
| 2 σε 1 | Ναι |
| Βάρος | 2, 8 kg |
| Eco Mode | Όχι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | για Χαλιά |
| Ισχύς | 800 W |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Όχι |
| Μήκος Καλωδίου | 6 m |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Τύπος Φίλτου | Πλενόμενο |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 1500 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 5 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση | 240 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 30 dB |
| Ροή Αέρα Max | 12 cfm, 75 |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2400 rpm |
| Σύνδεση | 4-pin NZXT RGB, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Συμβατή Κονσόλα | PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Βάρος | 5 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 30 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | BHR5156EU |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 10, 8 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 100 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | cooler-master |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 38, 5 dB |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2500 rpm |
| Σύνδεση | 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Active Noise Cancellation | Ναι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.4 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Όχι |
| Hybrid Active Noice Cancellation | Ναι |
| Είδος | In-ear |
| LE Audio | Όχι |
| Λειτουργία με Θήκη Φόρτισης | 42 hrs |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Multipoint Pairing | Ναι |
| Spatial Audio | Ναι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 10 hrs |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό