8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 39
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 40 mm |
| Ισχύς | 250 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | Flex ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 2 dB, 31 |
| Ροή Αέρα Max | 65, 82 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2000 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 30, 5 dB |
| Ροή Αέρα Max | 3 cfm, 75 |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1800 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 32, 8 dB |
| Ροή Αέρα Max | 94, 95 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1800 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Βάρος | 06 kg, 2 |
| για Ακάρεα | Ναι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Ισχύς | 400 W |
| Κωδικός Προϊόντος | BHR8943EU |
| Μήκος Καλωδίου | 3, 5 m |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 500 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Βάρος | 1, 8 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 10 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Ναι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | PV1820L |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 440 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 290 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 342 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 164 mm |
| Πλαινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 195 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 424, 5 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 86 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 64 mm |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 39 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 312, 5 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 413 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 174 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 225 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 438 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 6 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75, 89 cfm |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xilence |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 2 cfm, 68 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2, TR4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 69 cfm |
| Socket | 1700, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό