Προβάλλονται όλα - 4 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 1 cm, 35 |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Ναι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 2750 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 3 cm, 44 |
| Πολυμάγειρας | Όχι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 9 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 cm, 38 |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | roborock |
| Βάθος | 35 cm |
| Διάρκεια Φόρτισης | 240 min |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| με Βάση Φόρτισης | Ναι |
| Πλάτος | 35 cm |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 2700 ml, 350 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 10, 2 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό