Βλέπετε 41–60 από 114 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 4
AerocoolAerocool 6
AsrockAsrock 6
AsusAsus 2
Be QuietBe Quiet 10
ChieftecChieftec 9
Cooler MasterCooler Master 2
DeepcoolDeepcool 12
ENDORFYENDORFY 8
EnermaxEnermax 7
GigabyteGigabyte 4
LC-PowerLC-Power 1
MSIMSI 2
NZXTNZXT 2
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 2
ThermaltakeThermaltake 10
XilenceXilence 11| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 550 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 40 mm |
| Ισχύς | 250 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | Flex ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Aerocool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cooler Master |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 550 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | cooler-master |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX, EPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Standard |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 700 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Certification | Cybenetics Silver |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ENDORFY |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 600 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Enermax |
| Certification | 80 Plus Standard |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ENDORFY |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX, EPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Voltage Protection OVP, Surges Inrush Protection SIP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό