Βλέπετε 61–80 από 174 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Κατασκευαστής | Microsoft |
|---|---|
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 86 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 120 mm |
| Πλάτος | 64 mm |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 39 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 65 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC, Αποσπώμενο καλώδιο |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Συνδεσιμότητα | 2×3.5 mm, 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Αποσπώμενο καλώδιο, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 65 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 64 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 64 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 16000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό