Βλέπετε 81–100 από 174 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Μεμβράνης |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μεμβράνης |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 89 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125, 2 mm |
| Πλάτος | 61, 7 mm |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 7 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 37, 8 mm |
| Κατασκευαστής | Sony |
|---|---|
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch 2 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Είδος | Add-On Τιμονιέρας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS4 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Long Hua Tactile |
| Extra | USB Hub |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 44000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 80 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 8 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό