Βλέπετε 81–100 από 172 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 16000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Κατασκευαστής | Sony |
|---|---|
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 3200 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 2 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Είδος | Add-On Τιμονιέρας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nintendo |
| Συμβατή Κονσόλα | Switch 2 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 69 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 115, 8 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 64 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 37, 8 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Συμβατή Κονσόλα | PS5 |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μπλε |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό