Βλέπετε 101–120 από 172 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 44000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 80 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 8 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | RGB, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 89 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125, 2 mm |
| Πλάτος | 61, 7 mm |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 7 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 37, 8 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αντίσταση Ακουστικών | 39 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | RGB, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Βάρος | 7 gr, 99 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 131, 4 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 79 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 1 mm, 41 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25400 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 63 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125 mm |
| Πλάτος | 5 mm, 63 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 40 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 30000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 64 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 128 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 44 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ασύρματο | Ναι |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Tenkeyless |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Κονσόλα | PC |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Corsair MLX Red |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Tenkeyless |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Συμπεριφορά Διακοπτών | Linear |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Corsair MLX Red |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Συμπεριφορά Διακοπτών | Linear |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 325 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 2.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 2.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 40 ώρες |
| Χρώμα | Ροζ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Ασύρματο | Ναι |
| Διακόπτες | Custom |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων, Πλήκτρα Έντασης Ήχου |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Όχι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 240 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | XBOX One |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Βάρος | 106 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 131, 4 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 79 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 1 mm, 41 |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Tracer |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοίρες Περιστροφής | 270 |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Ναι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, PS3, PS4, Switch, XBOX 360, XBOX One |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 64 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό