Βλέπετε 121–140 από 174 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Κονσόλα | PC, PS4 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 25600 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 13 |
| Βάρος | 106 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 131, 4 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 79 |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 13 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 1 mm, 41 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ασύρματο | Ναι |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Tenkeyless |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Ασύρματο | Ναι |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Όχι |
| Συμβατότητα | Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Συμβατή Κονσόλα | Android |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 62 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | HyperX Red |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Συμπεριφορά Διακοπτών | Linear |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 64 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 64 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Συμβατή Κονσόλα | PC, Xbox One |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Ασύρματο | Όχι |
| Μοχλός Ταχυτήτων | Όχι |
| Πετάλια | Ναι |
| Συμβατότητα | PC, XBOX One, Xbox Series X/S |
| Σύνδεση | USB |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Αποσπώμενο καλώδιο, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 8 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Console | PC |
| Σύνδεση | Ενσύρματο |
| Τύπος | Hotas |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Είδος | Flight Simulator |
| Κονσόλα | PC, Xbox One, Xbox Series |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό