Βλέπετε 1–20 από 747 αποτελέσματαSorted by price: low to high
ADATAADATA 33
AOCAOC 57
AppleApple 11
AsusAsus 108
BenQBenQ 45
Creative LabsCreative Labs 2
DellDell 70
ENDORFYENDORFY 5
GigabyteGigabyte 17
HPHP 19
IiyamaIiyama 24
IntensoIntenso 23
LenovoLenovo 25
LGLG 38
LogitechLogitech 69
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 16
PhilipsPhilips 75
RazerRazer 1
SamsungSamsung 60
SeagateSeagate 6
ToshibaToshiba 3
WDWD 6
XiaomiXiaomi 7
YENKEEYENKEE 3| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24 |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, VGA D-sub |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 155 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 450 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 23, 5 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 155 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Numeric |
| Είδος | Αριθμητικό Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 450 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Στήριγμα καρπού | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 23, 5 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ανάλυση Βίντεο | 1280×720 |
| Γωνία Λήψης | 55 |
| Καρέ ανά δευτερόλεπτο fps | 30 fps |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 5 m |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Σύνδεση | USB 2.0 |
| Τεχνολογία Μείωσης Θορύβου | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια, Στήριξη σε οθόνη |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 112 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 381 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Στήριγμα καρπού | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 17, 78 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό