199,00 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το Magic Keyboard είναι τώρα διαθέσιμο με Touch ID, παρέχοντας γρήγορο, εύκολο και ασφαλή έλεγχο ταυτότητας για συνδέσεις και αγορές. Είναι εξαιρετικά άνετο και ακριβές στην πληκτρολόγηση.
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ασύρματο | Ναι |
|---|---|
| Βάθος | 114 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Όχι |
| Πλάτος | 278 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| Σύνδεση | Lightning |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Ασημί |
| Ύψος | 10 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό