1.652,55 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Η AMD Radeo AI PRO R9700 αλλάζει τον τρόπο που προσεγγίζετε την ανάπτυξη τεχνητής νοημοσύνης. Με αρχιτεκτονική RDNA 4 και επιταχυντές AI 2ης γενιάς, προσφέρει έως και διπλάσια απόδοση σε σχέση με την προηγούμενη γενιά. Διαθέτει 32GB αποκλειστικής μνήμης βίντεο, επιτρέποντάς σας να χειρίζεστε μεγαλύτερα και πιο σύνθετα έργα χωρίς περιορισμούς. Σχεδιασμένη για επιτάχυνση φορτίων εργασίας AI τοπικά, η Radeon AI PRO R9700 μετατρέπει τις φιλοδοξίες σας σε πραγματικότητα με την ταχύτητα και τη χωρητικότητα που απαιτεί η ροή εργασίας σας.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Chipset Model | Radeon AI Pro R9700 |
|---|---|
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 4 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 750 W |
| Interface | PCI Express x16 5.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Μήκος | 271 mm |
| Μνήμη | 32GB, GDDR6 |
| Πάχος | 39 mm |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 32 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 112 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό