73,20 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
CH510
Το νέο κουτί CΗ510 από την Deepcool είναι ένα Mid-tower κουτί Η/Υ και αποτελεί μια τέλεια λύση για τους χρήστες που ζητάνε ένα compact μεγέθους κουτί με μεγάλη συμβατότητα και ευρύχωρο εσωτερικό. Ιδανικό για τους σύγχρονους PC gamers, φιλοξενεί έως και E-ATX μητρικές, κάρτες γραφικών μήκους έως και 380mm και ψύκτρες CPU με ύψος έως και 175mm. Το κομψό και μίνιμαλ design του διαθέτει full size magnetic tempered glass πλαϊνό παράθυρο, προσφέροντας έναν μοναδικό gaming χαρακτήρα!
ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Το CH510 είναι ιδανικό για κατασκευαστές κάθε επιπέδου που χρειάζονται ένα ευρύχωρο εσωτερικό με στιβαρά χαρακτηριστικά σχεδιασμένα για τον σύγχρονο gamer.
ΕΠΕΚΤΕΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΞΗ ΣΑΣ
Εγκαταστήστε ένα ψυγείο έως και 360 mm είτε στο πάνω είτε στο μπροστινό μέρος για ρυθμίσεις υδρόψυξης και υποστηρίξτε έως και 9 x 120 mm ή 5 x 140 mm ανεμιστήρες ψύξης για σωστό αερισμό ροής αέρα.
ΦΑΡΔΥ ΚΑΙ ΕΥΡΥΧΩΡΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Μεγιστοποιήστε τις δυνατότητες με ευέλικτες διαμορφώσεις που ανταποκρίνονται στις ανάγκες οποιασδήποτε εγκατάστασης συστήματος. Το CH510 παρέχει άφθονο χώρο για μεγάλες GPU έως 380 mm και ψύκτες CPU έως 175 mm σε ύψος, χωρίς να είναι πολύ ογκώδες.
Η ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
Ο ενσωματωμένος βραχίονας υποστήριξης GPU διασφαλίζει ότι η κάρτα γραφικών σας παραμένει σταθερή.
Βολική θήκη ακουστικών μπορεί να τραβηχτεί από τον μπροστινό πίνακα για οργάνωση των καλωδίων σας.
Ειδικά φίλτρα σκόνης για την καθαριότητα του συστήματος.
Υψηλής ποιότητας λαστιχένιοι δακτύλιοι και άφθονος χώρος καλωδίων για τη διαχείριση της ακαταστασίας.
Το χαλύβδινο πλαϊνό πάνελ διαθέτει εξαερισμό για ροή αέρα όταν χρησιμοποιείτε ανεμιστήρες καλύμματος PSU.
MODULAR FRONT I/O
Ένα τυπικό 2x USB 3.0 τοποθετείται βολικά στο επάνω μέρος για γρήγορη πρόσβαση και διαθέτει αρθρωτό σχεδιασμό.
Υποστηρίζει τοποθέτηση υδρόψυξης:
Επάνω μέρος: 120/140/240/280/360mm
Μπροστινό μέρος: 120/140/240/280/360mm
Πίσω μέρος: 20/140mm
Υποστηρίζει την εγκατάσταση ανεμιστήρων:
3×120 / 2x140mm στο επάνω μέρος
1×120 / 1x140mm στο πίσω μέρος
3×120 / 2x140mm στο μπροστινό μέρος
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 3 |
|---|---|
| Βάθος | 435 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 175 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 230 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 471 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό