53,38 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το Macube 110 είναι ιδανικό για όσους αναβαθμίζουν έναν οικιακό υπολογιστή, δίνοντας προτεραιότητα στον πρακτικό σχεδιασμό. Διαθέτει compact μέγεθος που εξοικονομεί χώρο, εξαιρετικό airflow για αποδοτική ψύξη, και εύκολη πρόσβαση στα εξαρτήματα για συντήρηση ή μελλοντικές αναβαθμίσεις. Μια αξιόπιστη επιλογή για χρήστες που αναζητούν λειτουργικότητα και απλότητα στην καθημερινότητά τους.
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 2 |
|---|---|
| Βάθος | 400 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 320 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 288 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 431 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό