27,44 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το MATREXX 30 SI είναι ένα κουτί Η/Υ για μητρικές Micro-ATX και Mini-ITX, με μεγάλη συμβατότητα στο hardware που μπορεί να εγκατασταθεί στο εσωτερικό του. Οι περιορισμένες εξωτερικές διαστάσεις του (Μ x Π x Υ: 420 x 201 x 365 mm) το καθιστούν ιδανικό για τον χρήστη που αναζητά ένα πλήρως λειτουργικό κουτί, χωρίς να πιάνει πολύ χώρο στο γραφείο. Υποστηρίζει 120mm ανεμιστήρα ή υδρόψυξη στο μπροστινό μέρος και προεγκατεστημένο μαύρο ανεμιστήρα 120 χιλιοστών στο πίσω μέρος. Διαθέτει συμαβτικό πλαϊνό μεταλικό πάνελ για office PCs και αφαιρούμενες θέσεις εγκατάστασης 5.25 και 3.5 ιντσών, παρέχοντας μεγάλες δυνατότητες DIY. Συμβατό με κάρτες γραφικών μήκους μέχρι 250mm. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος, για καλύτερη ροή αέρα στο εσωτερικό του και στο επάνω μέρος του πάνελ θα βρείτε εκτός από το πλήκτρο ON/OFF και 2 θύρες USB και θύρες 3,5" για headset.
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Βάθος | 405, 8 mm |
|---|---|
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 3 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 250 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 151 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 193 mm |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Πίσω |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 2 mm, 378 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό