20,99 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Το Wave v2 είναι ένα κουτί Micro ATX σχεδιασμένο με γνώμονα τη μέγιστη συμβατότητα. Το μικρό του μέγεθος (390 x 217 x 435 mm) το κάνει ιδανική επιλογή για λάτρεις του DIY που αναζητούν κουτιά για υπολογιστές που ταιριάζουν πραγματικά στον περιορισμένο χώρο τους.
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Βάθος | 387 mm |
|---|---|
| Eξωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Eξωτερικές Θύρες 5.25 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 320 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 140 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 175 mm |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 353, 5 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό