928,24 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Kärcher NT 65/2 Ap
Μέγιστη ισχύς εισόδου: 2760 W
Τάση εισόδου AC: 220 – 240 V
Συχνότητα εισόδου AC: 50 – 60 Hz
Τύπος: Στρογγυλός κάδος
Τύπος κάδου σκόνης: Χωρίς σακούλα
Χωρητικότητα κάδου: 65 L
Φίλτρο αέρος εισρόφησης: Νερό
Τύπος καθαρισμού: Στεγνός και υγρός
Ορθή χρήση: Επαγγελματίας
Standard nominal width: 4 cm
Βάρος: 20 kg
Πλάτος: 600 mm
Βάθος: 480 mm
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
|---|---|
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 20 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-291.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 65 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό