2.267,87 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Kärcher NT 75/2 Ap Me Tc
Μέγιστη ισχύς εισόδου: 2760 W
Χωρητικότητα σκόνης: 75 L
Επίπεδο θορύβου: 73 dB
Τάση εισόδου: AC220 – 240V
Συχνότητα εισόδου: AC50 – 60Hz
Αριθμός φάσεων: 1
Υλικό δοχείου: Stainless steel
Σκούπα: 25.4 kPa
Ροή του αέρα: 148 l/s
Πρότυπο ονομαστικό πλάτος: 40 mm
Πλάτος: 700 mm
Βάθος: 505 mm
Ύψος: 995 mm
Βάρος: 26500 g
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
|---|---|
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 26, 5 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 73 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-292.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 75 lt |
| Χρώμα | Ασημί |
| Υλικό Κάδου | Inox |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό