259,44 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Αισθητήρες | Accelerometer, Proximity, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
|---|---|
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 188, 5 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Αισθητήρας Βάθους 2MP, Ευρυγώνιος 50MP, Υπερευρυγώνιος 13MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 16MP, Ευρυγώνιος 32MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 15 W |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz, 3 |
| Ισχύς Φόρτισης | 68 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6 |
| Μήκος | 158.76mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 8 Gen 1 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 26 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 134 |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 38 mm, 74 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 8 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 5000 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό