9.014,31 €
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
Η RTX 6000 Ada από την PNY απευθύνεται σε επαγγελματίες χρήστες που ασχολούνται με απαιτητικές εργασίες σχετικές με τη γραφική απόδοση, όπως σχεδιαστές, αρχιτέκτονες, επαγγελματίες φωτογράφους και βιντεογράφους.
Προφέρει:
Υψηλή απόδοση
Μεγάλη χωρητικότητα μνήμης
Πολλές θύρες σύνδεσης
Εξοπλισμένη με:
Μνήμη 48GB τύπου GDDR6
Memory Bus 384bit
Συνδέεται μέσω:
Διαύλου επικοινωνίας PCI Express x16 4.0
Στο πίσω μέρος της κάρτας θα βρείτε εξόδους όπως 4x DisplayPort με δυνατότητα μέγιστης ανάλυσης 7680×4320 pixels.
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | pny-technologies |
| Τύπος | Επαγγελματική |
| Chipset Model | RTX 6000 Ada |
|---|---|
| Cuda Cores | 18176 |
| DisplayPort | 4 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 300 W |
| Interface | PCI Express x16 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | VCNRTX6000ADA-PB |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 384 bit |
| Μνήμη | 48GB, GDDR6 |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | NVLink |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 48 GB |
| Χρήση | Machine Learning, Rendering |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό