Βλέπετε 2081–2100 από 5283 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 28
AOCAOC 57
AppleApple 214
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 135
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 192
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 76
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 29
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 15
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 40
JBLJBL 6
KarcherKarcher 99
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 517
LenovoLenovo 33
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 147
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 278
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 63
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thrustmaster |
| Κονσόλα | PC |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Corsair MLX Red |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μηχανικό |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Όχι |
| Συμπεριφορά Διακοπτών | Linear |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | BRUDER |
| Αξεσουάρ | Όχι |
| Ηλικία | 4 |
| Σετ | Όχι |
| Κατασκευαστής | Motorola |
|---|---|
| Αισθητήρες | Accelerometer, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο |
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 190 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Card Slot | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Δυνατότητες | HDR |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP, Υπερευρυγώνιος 5MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 8MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 18 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6, 72 |
| Μήκος | 165.7mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G81 Extreme |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 2 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP54 |
| Πλάτος | 76 mm |
| Προστασία | Dust Resistant |
| RAM | 4 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | IPS |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 128 GB, 5200 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | gskill |
| CAS Latency | 11 |
| Κωδικός Προϊόντος | F3-1866C11D-16GRSL |
| Μέγεθος | SO-DIMM GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 16 GB |
| Ταχύτητα | 1866 |
| Τύπος | DDR3 |
| Τύπος Υπολογιστή | Laptop |
| Χρήση | Gaming |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Thermal Design Power TDP | 120 W |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 430 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting |
| Συμβατές Μητρικές | Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πλάι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 16 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 100 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, VGA D-sub |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Noctua |
| Βάθος | 161 mm |
| Διπλού Ανεμιστήρα | Όχι |
| Πλάτος | 150 mm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 2011, 2011-3, AM2, AM3, AM4, AM5, FM1, FM2 |
| Στροφές Full Load | 1500 rpm |
| Τύπος Ψύκτρας | Ενεργητική |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ύψος | 165 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1850 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 16 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B650 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5600, 6000OC, 6200OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ADATA |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | SLEG-900-512GCS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 4.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 6200 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Ναι |
| Write Speed | 2300 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | Laptops, PlayStation 5 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ENDORFY |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 32, 8 dB |
| Ροή Αέρα Max | 94, 95 cfm |
| Συσκευασία | 2 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1800 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 325 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 2.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 2.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 40 ώρες |
| Χρώμα | Ροζ |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Playmobil |
| Ηλικία | 4-10 χρονών |
| Σειρά | City Life |
| Θέμα | Κουκλόσπιτα |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Kingston |
| CAS Latency | 16 |
| Κωδικός Προϊόντος | KF432C16BB/8 |
| Μέγεθος | DIMM GB |
| Memory Profile | Intel XMP |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Συνολική Χωρητικότητα | 8 GB |
| Ταχύτητα | 3200 |
| Τύπος | DDR4 |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Χρήση | Απλή Καθημερινή |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό