Βλέπετε 2241–2260 από 5303 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 213
ArcticArctic 32
AsrockAsrock 135
AsusAsus 403
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 194
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 82
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 12
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 17
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 31
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KarcherKarcher 98
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 523
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 104
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 147
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 16
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 280
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 168
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 67
XilenceXilence 30
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lego |
| Adults Welcome | Όχι |
| Advent Calendar | Όχι |
| Αγίου Βαλεντίνου | Όχι |
| Αρίθμησης | Όχι |
| Βάση για Τουβλάκια | Όχι |
| Bristles | Όχι |
| Εκπαιδευτικά | Όχι |
| Halloween | Όχι |
| Ηλικία | 9 |
| Κωδικός Προϊόντος | 31168 |
| Κύβοι | Όχι |
| Lego Σειρά | Lego Creator |
| Τεμάχια | 1371 τμχ |
| Θέμα | Κάστρα |
| Χριστούγεννα | Όχι |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD A620 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 3 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | AM5 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5600OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen 4 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Form Factor | M.2 Type 2280 |
| Κωδικός Προϊόντος | TM8FPD512G0C101 |
| Maximum 4KB Random Write | 200000 IOPS |
| NVMe | Ναι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | PCI Express 3.0 |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 2100 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 1700 MB/s |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρήση | PlayStation 5 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR4 |
| Μοντέλα | Ryzen |
| Μοντέλο | AMD B550 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 1 θύρα USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DVI-D, HDMI |
| Socket | AM4 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2667, 2933, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0, 1 Θύρα PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Zen, Zen 2, Zen 3 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Surges Inrush Protection SIP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX, EPS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 18, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 7 cfm, 76 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Bosch |
| Ακτίνα Δράσης | 9 m |
| Βάρος | 4, 4 kg |
| Επιμέρους Εγγύηση Κατασκευαστή | 10 χρόνια στο Μοτέρ |
| Επίπεδο Θορύβου | 78 dB |
| Φίλτρο Σκόνης | EPA H 12 |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Όχι |
| Τύπος | με Κάδο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 1, 5 lt |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoodRam |
| Form Factor | 2.5 |
| Κωδικός Προϊόντος | SSDPR-CX400-01T-G2 |
| Maximum 4KB Random Write | 76800 IOPS |
| NVMe | Όχι |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | SATA III |
| Ψύκτρα | Όχι |
| Read Speed | 550 MB/s |
| Συμβατός με PlayStation 5 | Όχι |
| Write Speed | 500 MB/s |
| Χωρητικότητα | 1000 GB |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 3000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Camera, FreeSync, G-Sync, USB Hub |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | VA |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 75 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, VGA D-sub |
| UltraWide | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 64, 95 cfm |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2300 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36, 8 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Lego |
| Adults Welcome | Ναι |
| Advent Calendar | Όχι |
| Αγίου Βαλεντίνου | Όχι |
| Αρίθμησης | Όχι |
| Βάση για Τουβλάκια | Όχι |
| Bristles | Όχι |
| Εκπαιδευτικά | Όχι |
| Halloween | Όχι |
| Ηλικία | 18 |
| Κωδικός Προϊόντος | 31216 |
| Κύβοι | Όχι |
| Lego Σειρά | Lego Art |
| Τεμάχια | 1773 τμχ |
| Χριστούγεννα | Όχι |
| Υλικό | Πλαστικά |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 412 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 315 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 225 mm |
| Πρόσθετα | Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ύψος | 503 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 210 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 430 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 25 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό