Προβάλλονται όλα - 11 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoPro |
| Ανάλυση Αισθητήρα Φωτογραφίας | 12 MP |
| Ανάλυση Video | 1080p 25fps, 1080p 30fps, 1080p 50fps, 1080p 60fps, 4K 25fps, 4K 30fps, 4K 60fps |
| Ασύρματη Προβολή σε Κινητό/Tablet | Όχι |
| Βάρος | 93 gr |
| Βάθος | 29, 5 mm |
| Δυνατότητες | Λήψη Φωτογραφίας |
| Κάρτα Μνήμης | Ναι |
| Μέγιστο Οπτικό Πεδίο | 165 |
| Μήκος | 56, 6 mm |
| Προστασία | Waterproof |
| Προτεινόμενη Χρήση | Επαγγελματική |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Τύπος Αισθητήρα | 1/2.8 CMOS |
| Τύπος Λήψης | 4K Ultra HD |
| Τύπος Οθόνης | Οθόνη Touch |
| Video Format | AVC, HVEC, MP4 H.264, MP4 H.265 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | microSD |
| Ύψος | 4 mm, 48 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | GoPro |
| Ανάλυση Video | 1080p 100fps, 1080p 120fps, 1080p 24fps, 1080p 25fps, 1080p 30fps, 1080p 60fps, 2.7K 120fps, 2.7K 240fps, 4K 24fps, 4K 25fps, 4K 60fps, 5.3K 24fps, 5.3K 30fps |
| Βάρος | 154 gr |
| Δημοφιλής Σειρά | GoPro Hero |
| Δυνατότητες | GPS, Voice Control, Λήψη 360, Λήψη Φωτογραφίας, Σταθεροποιητής Εικόνας |
| Μέγεθος Οθόνης | 2, 27 |
| Μέγιστο Οπτικό Πεδίο | 360 |
| Μήκος | 71, 8 mm |
| Οθόνη | 2.27, Απλή Οθόνη |
| Προστασία | Waterproof |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, HDMI, USB Type-C, Wi-Fi |
| Τύπος Οθόνης | Απλή Οθόνη |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 1900 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | microSD |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Ανάλυση Αισθητήρα Φωτογραφίας | 50 MP |
| Ανάλυση Video | 1080p 100fps, 1080p 120fps, 1080p 240fps, 1080p 24fps, 1080p 25fps, 1080p 30fps, 1080p 50fps, 1080p 60fps, 2.7K 24fps, 2.7K 25fps, 2.7K 30fps, 4K 24fps, 4K 25fps, 4K 30fps, 4K 60fps |
| Ασύρματη Προβολή σε Κινητό/Tablet | Όχι |
| Βάρος | 52, 9 gr |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 200 min |
| Δυνατότητες | Voice Control, Λήψη Φωτογραφίας, Σταθεροποιητής Εικόνας |
| Κάρτα Μνήμης | Όχι |
| Μέγεθος Οθόνης | 2, 5 |
| Οθόνη | 2.5, Αφής |
| Προστασία | Waterproof |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Τύπος Λήψης | 4K Ultra HD |
| Τύπος Οθόνης | Οθόνη Touch |
| Video Format | H.264 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 6000 x 4000 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 2 MP, 24 |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 343 gr |
| Βάθος | 44, 8 mm |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 440 |
| Ενσωματωμένο Flash | Όχι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | NTSC, PAL, RAW, XAVC S |
| FPS | 30 fps |
| Μέγεθος Αισθητήρα | APS-C |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 115, 2 mm |
| Mount | Sony E |
| Native ISO max | 32000 |
| Native ISO min | 100 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB 3.0, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Body |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | Memory Stick Micro M2, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, microSDHC, microSDXC, SDHC, SDXC |
| Ύψος | 2 mm, 64 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| AI Recognition | Όχι |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 6000 x 4000 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 2 MP, 24 |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 343 gr |
| Βάθος | 44, 8 mm |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 440 |
| Ενσωματωμένο Flash | Όχι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | NTSC, PAL, RAW, XAVC S |
| FPS | 30 fps |
| Log Recording | Όχι |
| Μέγεθος Αισθητήρα | APS-C |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 115, 2 mm |
| Mount | Sony E |
| Native ISO max | 32000 |
| Native ISO min | 100 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB 3.0, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Kit |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Όχι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 2 mm, 64 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| AI Recognition | Όχι |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 8176 x 1920 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 20, 3 MP |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 478 gr |
| Βάθος | 4 mm, 77 |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 290 |
| Ενσωματωμένο Flash | Ναι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | AVCHD, MP4 |
| FPS | 24 fps |
| Log Recording | Όχι |
| Μέγεθος Αισθητήρα | Micro Four Thirds 4/3 |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 130, 4 mm |
| Mount | Micro Four Thirds MFT |
| Native ISO max | 25600 |
| Native ISO min | 200 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Body |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 5 mm, 93 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 8176 x 1920 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 20, 3 MP |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 478 gr |
| Βάθος | 4 mm, 77 |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 290 |
| Ενσωματωμένο Flash | Ναι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | AVCHD, MP4 |
| FPS | 24 fps |
| Μέγεθος Αισθητήρα | Micro Four Thirds 4/3 |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 130, 4 mm |
| Mount | Micro Four Thirds MFT |
| Native ISO max | 25600 |
| Native ISO min | 200 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Body |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 5 mm, 93 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 8176 x 1920 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 20, 3 MP |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 478 gr |
| Βάθος | 4 mm, 77 |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 290 |
| Ενσωματωμένο Flash | Ναι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | AVCHD, MP4 |
| FPS | 24 fps |
| Μέγεθος Αισθητήρα | Micro Four Thirds 4/3 |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 130, 4 mm |
| Mount | Micro Four Thirds MFT |
| Native ISO max | 25600 |
| Native ISO min | 200 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Kit |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 5 mm, 93 |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Όχι |
| Ανάλυση Εικόνων | 6192 x 4128 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 26 MP |
| Ανάλυση Video | 3840 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 493 gr |
| Βάθος | 1 mm, 75 |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 570 |
| Ενσωματωμένο Flash | Όχι |
| Format Εικόνων | HEIF, JPEG, RAW |
| Format Video | RAW |
| FPS | 120 fps |
| Μέγεθος Αισθητήρα | APS-C |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 122 mm |
| Mount | Sony E |
| Native ISO max | 32000 |
| Native ISO min | 100 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, NFC, USB 3.0, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Body |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 69 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Panasonic |
| Ανακλινόμενη Οθόνη | Ναι |
| Ανάλυση Εικόνων | 6000 x 4000 pixels |
| Ανάλυση Megapixel | 2 MP, 24 |
| Ανάλυση Video | 4096 x 2160 |
| Autofocus AF | Ναι |
| Βάρος | 630 gr |
| Βάθος | 81, 9 mm |
| Διάρκεια Μπαταρίας Φωτογραφίες | 440 |
| Ενσωματωμένο Flash | Όχι |
| Format Εικόνων | JPEG, RAW |
| Format Video | H.264 MPEG-4 AVC, MP4, NTSC, PAL, RAW |
| FPS | 60 fps |
| Μέγεθος Αισθητήρα | Full Frame |
| Μέγεθος Οθόνης | 3 |
| Μήκος | 132, 6 mm |
| Mount | Leica L |
| Native ISO max | 51200 |
| Native ISO min | 100 |
| Οθόνη | 3, Αφής |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm, Bluetooth, HDMI, NFC, USB Type-C, Wi-Fi |
| Σταθεροποίηση Εικόνας | Ναι |
| Τύπος Κάμερας | Body |
| Viewfinder Σκόπευτρο | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | SDHC, SDXC |
| Ύψος | 1 mm, 97 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό