AlphacoolAlphacool 5
ArcticArctic 12
AsrockAsrock 20
AsusAsus 76
Be QuietBe Quiet 8
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 5
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 13
GigabyteGigabyte 36
INTELINTEL 21
MSIMSI 28
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 5
ThermaltakeThermaltake 41
ValkyrieValkyrie 6| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Comet Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Biostar |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 3 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 3.0 | 3 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, DVI-D, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Celeron Quad Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Core Ultra 5, Core Ultra 7, Core Ultra 9, Pentium Dual Core, Pentium Quad Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 4 θύρες USB 3.2, 6 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 2 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 69 cfm |
| Socket | 1700, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Enermax |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 6 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 79, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2800, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1850 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel H610 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 2 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2933, 3000, 3200 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 3.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 6 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75, 89 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30, 5 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2150 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Βάθος | 136 mm |
| Διπλού Ανεμιστήρα | Όχι |
| Ελάχιστο Επίπεδο Θορύβου | 11, 9 dB |
| Πλάτος | 101 mm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Thermal Design Power TDP | 210 W |
| Τύπος Ψύκτρας | Ενεργητική |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 161 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ENDORFY |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | ENDORFY |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 9 dB |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2250 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Enermax |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Socket | 1700, 1851, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Thermal Design Power TDP | 360 W |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό