ADATAADATA 5
AEGAEG 1
AppleApple 15
AsrockAsrock 1
AsusAsus 7
BoschBosch 1
ChieftecChieftec 1
CorsairCorsair 1
DellDell 4
DreameDreame 2
DysonDyson 1
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 1
HonorHonor 1
HPHP 1
HuaweiHuawei 1
IntensoIntenso 3
KarcherKarcher 21
LenovoLenovo 6
LogitechLogitech 17
MicrosoftMicrosoft 1
MotorolaMotorola 5
OnePlusOnePlus 2
OppoOppo 1
PhilipsPhilips 2
SamsungSamsung 57
SeasonicSeasonic 3
ThermaltakeThermaltake 1
XiaomiXiaomi 4
Black & DeckerBlack & Decker 5| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Wired |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Laser |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Matias |
| Ασύρματο | Όχι |
| Βάθος | 116 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά UK |
| Είδος | Μόνο Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 441 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ύψος | 19 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 600 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fortron |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Κατασκευαστής | Motorola |
|---|---|
| Αισθητήρες | Accelerometer, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο |
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 190 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps |
| Card Slot | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Δυνατότητες | HDR |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP, Υπερευρυγώνιος 5MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 8MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 18 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6, 72 |
| Μήκος | 165.7mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Helio G81 Extreme |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 2 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP54 |
| Πλάτος | 76 mm |
| Προστασία | Dust Resistant |
| RAM | 4 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | IPS |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 128 GB, 5200 mAh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| Βάρος | 1, 47 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 15 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Ναι |
| για Χαλιά | Ναι |
| Κωδικός Προϊόντος | PD1820LF |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 560 ml |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 25 dB |
| Ροή Αέρα Max | 40, 9 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1500 rpm |
| Σύνδεση | 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χρώμα LED | RGB |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 17.3 |
| Ενεργειακή Κλάση | C |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 7 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | mini HDMI, USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 800 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 15.6 |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Φορητό Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 6 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | USB-C |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 8 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Laser |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Laser |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Πλήκτρα | 7 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 1000 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Ναι |
| Κουμπιά | 8 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 3000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 24.5 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 19 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | VA |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 240 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό