8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Αριθμός Ηχείων | 1 |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Όχι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B0C2RSK776 |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Οθόνη | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 239 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 430 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 490 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.2 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 486 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 127 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Chieftec |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 295 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Cube |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 175 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 430 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Mini ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 390 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 30, 6 dB |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2000 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | RGB |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 485 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 360 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Microphone, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 425 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1200 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Extra | Fan Control Button |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αντίσταση Ακουστικών | 39 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | RGB, Ασύρματο |
| Συνδεσιμότητα | USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Adler |
| 2 σε 1 | Ναι |
| Διάρκεια Χρήσης | 30 min |
| Eco Mode | Όχι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | για Χαλιά |
| Ισχύς | 350 W |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 22 |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Φίλτου | Hepa |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 800 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | JBL |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 174 gr |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 32 mm |
| Ευαισθησία | 98 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 65 ώρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 21 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 75 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Όχι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI, VGA D-sub |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 4 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό