8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 9 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 85, 85 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2250 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 30000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Βάρος | 64 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 128 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 5 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 44 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 463 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 5 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 450 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Extra | Fan Control Button |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Βάθος | 458 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 175 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Πρόσθετα | LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 471 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 458 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 175 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 230 mm |
| Πρόσθετα | LED Controller, RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 471 mm |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 430 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Πλάτος | 2 mm, 584 |
| Πρόσθετα | RGB Lighting |
| Συμβατές Μητρικές | Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 127 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 470 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 5 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 230 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 465 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | Λευκό |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 61 cfm |
| Socket | 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Thermal Design Power TDP | 120 W |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Βάρος | 4, 4 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 76 dB |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Ναι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Κάδο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 9 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Βάρος | 1 kg, 5 |
| Επίπεδο Θορύβου | 76 dB |
| Φίλτρο Σκόνης | HEPA H 13 |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Χωρητικότητα Κάδου | 2, 8 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 64, 95 cfm |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2300 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Rowenta |
| Ακτίνα Δράσης | 8, 8 m |
| Βάρος | 3, 85 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 79 dB |
| Ισχύς Ονομαστική | 750 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Χωρητικότητα Κάδου | 3 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό